Yerli marka olmayan yerli marka tabletler Realme Pad Mini 2022!

Artık herkesi maksimum özelliklere sahip ucuz bir tablet almaya zorlayan birçok akış hizmeti var. Mayıs Tablet Marka yerel Endonezya’da sadece Advan var.

Ancak fiyat muhtemelen Realme gibi markalardan çok uzak. Bu nedenle, Realme Pad Mini 2022 gibi yerel olmayan markaların tabletleri giderek daha fazla rağbet görüyor.

Yerel bir marka olmayan yerel markalı bir tablet olan Realme Pad Mini

(Fotoğraf Kaynak: Realme) Yerel bir marka olmayan yerel bir markaya sahip bir tablet, Realme Pad Mini 2022

ReferansHaberler.com – Görünüşe göre bu Realme mini tablet, sunulan teknik özellikler çok yüksek olduğu için Endonezya’daki gadget severleri cezbetmeyi başardı. Tam dolu. Bu en yeni Realme iPad’deki özelliklerin yanı sıra, herkesin onu satın almasını sağlayacak.

Pad tabletler, Realme Pad Mini 2022

Realme’nin en son iPad’i, bazı çok ilginç özellikler sunduğu için şaka olmayan bir özelliğe sahiptir. Aslında, dolaşan birçok inceleme ve ilgili bilgi var. ipad Bunun çok olumlu bir etkisi var, bu nedenle İnternet kullanıcılarının coşkusunun da yüksek olması şaşırtıcı değil.

Realme Pad Mini’nin tüm özellikleri aşağıdaki gibidir:

Ekran: 8.7 inç IPS LCD

Yonga seti: Unisoc Tiger T616 (12nm)

RAM ve dahili hafıza: 32 GB 3 GB RAM, 64 GB RAM 4 GB

SIM kart: iki nano SIM kart

Ön kamera: 5 megapiksel geniş

Arka kamera: 8 megapiksel geniş

İşletim sistemi: Android 11

Kullanıcı Arayüzü: Realme Kullanıcı Arayüzü

Pil: 6400mAh, 18W hızlı şarjı destekler.

Diğer Özellikler: USB Type-C

Renk: gri, mavi

Küçük tabletler son Realme Pad Mini incelemesi çok iyi. Dolayısıyla teknik özellikleri çok iyi olan bu tablet sizin için 2022’de almaya değer tabletlerden biriyse sorun yok.

2 milyon tablet, Realme Pad Mini

Fiyatın kendisine gelince, bölgeye göre değişir, ancak pazar için aşağıdaki gibidir.

Realme Pad Mini, 2 milyon tablet:

32GB/3GB varyantı için yaklaşık 2,5 milyon IDR’ye satılıyor.

64 GB/4 GB versiyonu yaklaşık 2,7 milyon IDR olarak fiyatlandırılmıştır.

Çünkü çok ilginç özellikler ve ayrıca bir Realme pad tablet sunuyor. Ped Küçük inceleme çok iyi ve bu iPad gerçekten satın almaya değer. Realme Pad Mini’nin en son iPad’i için bile gsmarena’nın harika değerlendirmeleri var.

İster YouTube yorumcularından ister gadget severlerden olsun. Kısıtlı bir bütçeniz varsa, araştırmaktan zarar gelmeyebilir. Özellikler Ve fiyatı, kim satın almakla ilgilenir?

son söz

Bu tablet yerel bir marka olmasa da aynı zamanda yerel bir markadır. bölge Birkaç ay önce piyasaya sürülen Pad Mini 2022’yi gerçekten satın almanız tavsiye ediliyor, hatta birçok internet kullanıcısı arıyor.

Hem çok iyi özellikleri hem de çok ucuz fiyatı ile tamircinin cebini boşaltmaması doğaldır. Tablet Bu ped piyasada çok iyi satıyor.

Evet, şarj cihazı, telefon kılıfı, termal cam, LCD, kullanılmış pil, adaptör vb. akıllı telefon aksesuarları almayı düşünenleriniz için aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz (alışveriş mağazası).

Her zaman haberdar olun Referans Haberler Teknoloji, gadget’lar, dizüstü bilgisayarlar vb. hakkında en son haberleri almak için bu web sitesini büyütmek için bu makaleyi paylaşmayı unutmayın. Sonra görüşürüz…