Yeni bir yapay insan ırkı (ölümsüzler) olan Kore dizisi Connect with Indo-Sub’ı (2022) izleyin!

REFERRALNEWS.com – Hadi Kore dizisi Connect with Indo altyazılı izle (2022) şimdi, çünkü çok ilginç bir hikayesi var ve aynı zamanda ünlü aktörler ve aktrisler de rol alıyor.

Üstelik bu, her karakter için benzersiz bir hikayeye sahip bir dizi, bu yüzden bu dizinin sosyal medyada trend olması şaşırtıcı değil.

Indo Sub ile Kore Dizisi Bağlantısını İzleyin (2022)

Yeni bir yapay insan türü olan Kore dizisi Connect with Indo Sub’u (2022) izleyelim (Fotoğraf Kaynağı: IMDb)

Ne için bekliyorsun? Kore dizisi Connect with Indo altyazılı izle (2022) şimdi. Çünkü hikaye çok iyi ve her karakterin farklı bir çatışması var.

Yeni bir yapay insan ırkı (ölümsüzler)

Çünkü oyuncular çok iyi oynuyor. Kore dizisi Connect with Indo altyazılı izle (2022) uzayda daha da ilgi çekici hale geliyor ve gönülleri fethediyor.

Bu dizi Jung Hae In hayranları tarafından merakla bekleniyor ve aynı zamanda ünlü Japon yönetmen Takashi Miike’nin ilk Kore projesi.

Bu dizide Snowdrop’un yanı sıra Go Kyung Pyo ve Kim Hye Joon da rol alıyor.

Korean Drama Connect’in Özeti

Eğer istersen Kore dizisi Connect with Indo altyazılı izle (2022) Sinopsis, organ nakli yapılmış insanlarla iletişim kurabilen bir insan karakter olan Dong-soo’nun (Jung Hae-in) hikayesini anlatıyor.

Bir gece, Ha Dong-soo, organ tüccarı oldukları ortaya çıkan bir grup bilinmeyen kişi tarafından kaçırılır.

Dong-soo, gözlerinin bir organ avcısı tarafından çalındığını o zaman öğrendi ve bu yüzden bir gözünü de kaybetmek zorunda kaldı.

Çok tehlikeli insan organı kaçakçılığı

Başka kurbanı olmasın diye organ avcılarının peşine düşmeye kararlıydı. Ancak beklenmedik çeşitli olaylarla karşılaşır.

Bu arada, Ha Dong-soo’nun çalınan gözleri Oh Jin-seob (Ko Gyeong-pyo) tarafından nakledildi.

Oh Jin Seob, iş yerinde kibar ve yetkin örnek bir çalışan olarak görülüyor.

Çözülmemiş gizemler

Aslında, şirket sorunlarını çözme konusundaki olağanüstü yeteneği ve aynı zamanda birçok insan için ideal bir çalışma arkadaşı olarak bilinir.

Ancak bu maskenin altında soğukkanlı bir organ avcısıdır.

Connect dizisinde ayrıca Dong-soo’nun iletişimin tüm sırlarını bilen asistanı Lee Rong’u oynayan genç aktris Kim Hye-joon da rol alıyor.

Yeni bir türün doğuşu

Ölümsüz bir vücuda sahip olan Connect adında yeni bir insan, bir organ kaçakçılığı örgütü tarafından kaçırılır.

Ameliyatın ortasında aniden ameliyat masasında uyanır ve kalan tek gözüyle kaçmayı başarır.

Ha Dong-soo (Jung Hae-in), Connection adlı yeni bir ırka ait bir insan karakter. Mevcut hikayeye dayanarak, bağlantı yarışı ölümsüz bir iletişim yaratığına dönüşür.

İlgili aktörler

Bu dizinin oyuncuları:

– Jung Hae In, Ha Dong Soo rolünde

– Oh Jin Seop olarak Kyung Pyo’ya gidin

– Kim Hye Joon, Lee I Rong rolünde

son söz

Eğer istersen Kore dizisi Connect with Indo altyazılı izle (2022), ardından resmi yayın platformunda canlı izleyin, tamam mı? Bu dramanın yapımında yer alan tüm taraflara zarar vermemek için.

En yeni parfüm ürünlerini arayanlarınız ve kafası karışan diğer kişiler için doğrudan Tokopedia’ya göz atın, lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın (Tokopedia).

İşte bu kadar ve bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz, bizi izlemeye devam etmeyi unutmayın Referans Haberler Filmler, diziler, drama, anime ve daha fazlası hakkında ilginç bilgiler almak için. Güle güle…