ADVERTISEMENT
Uncategorized  

Sosyal medyada gündem haline gelen film Indo Sub 2023 ile The Nun 2’yi izleyin!

ADVERTISEMENT

Reklam

ADVERTISEMENT

RUJUKANNEWS.comThe Nun 2’yi Endonezce altyazılı izle 2023, Michael Chavez’in yönettiği, senaryosunu Ian Goldberg, Richard Naing ve Akla Cooper’ın yazdığı, Amerikan gotik doğaüstü korku filmi.

Gelin The Nun 2’yi Endonezce altyazılı 2023 izleyin

The Nun 2'yi Endonezce altyazılı izle
Sosyal medyada gündem haline gelen film Indo Sub 2023 ile The Nun 2’yi izleyin! (fotoğraf kaynağı: imdb)

Peter Safran ve James Wan yapımcı olarak geri dönüyor. The Nun 2’yi Endonezce altyazılı izle Warner Bros. tarafından yayınlandı. Aşağıdaki The Nun II incelemesine göz atın.

Reklam

The Nun Özeti 2 2023

The Nun (2018) filminin devamı ve The Conjuring Universe serisinin dokuzuncu filmidir.

The Nun 2’yi Endonezce altyazılı izle Taissa Farmiga, Jonas Bloquet ve Bonnie Aarons, Storm Reid ve Anna Popwell ile birlikte ilk filmden geri dönüyor.

Olaydan sonra St. Carta, Romanya Valac rahibesi görünümündeki bir hayalet, Fransa’daki bir kilisede yine terör estirdi. Papaz Noiret (Pascal Aubert) kilisede diri diri yakılarak öldürüldü.

Tanıklardan biri olan sunak görevlisi Jacques (Maxim Elias Mane) artık bu konu hakkında konuşmak istemiyor. Vatikan daha sonra bu dehşetle başa çıkması için Rahibe Irene’i (Taisa Farmiga) gönderir.

Karmaşık hikaye

Bu onun ve Rahip Burke’ün 4 yıl önce karşılaştığı iblis Wallach ile ilgili olabilir. Irene’in kız kardeşi de Debra’nın kız kardeşiyle (Reed Kasırgası) Fransa’ya gider.

Rahibe Irene ve Rahibe Debra, dehşet içinde geri dönen Wallach’la yüzleşebilecek mi?

İlk filmin devamı

Fransız tarihiyle iç içe olan bu köprü, Peder Bourque veya diğer ebeveynlerin varlığı olmadan Rahibe Irene’in hikayesini uzatıyor.

İlk filmi izlerken Rahibe Irene’in rahibemizin şeytanıyla olan mücadelesinin ne kadar yoğun olduğunu hatırlamak iyi bir fikir olabilir. Geri dönen karakter Maurice veya Francie’dir (Jonas Bloquet).

Takip etmek The Nun 2’yi Endonezce altyazılı izle İlk film Şeytan’ın hikayesini genişletebilir ve Summons evrenini genişletebilir. Yeni bir yazıt ise mistik objeler toplamakla ilgilenen Warren çiftiyle ilgili.

son söz

Ayarlar The Nun 2’yi Endonezce altyazılı izle 1950’ler, oyun boyunca hala var olan korkunç bir silah. Ancak koyu baskı biraz fazla görünüyordu. Üstelik Valak’ın kendisi doğrudan pek korkutmuyor.

Şimdilik bu kadar, bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim, takip etmeyi unutmayın Referans Haberler Para kazanmak Bilgi Başkaları hakkında ilginç. Hoşçakal…

Reklam

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT