Sivil havacılığın fütüristik pilotu Indo-Sab (2022) ile Çin dramasının size doğru uçmasını izleyin!

REFERRALNEWS.com – Hadi Hint esintileri taşıyan Çin draması Flight to You’yu izleyin (2022) şimdi, çünkü çok ilginç bir hikayesi var ve aynı zamanda ünlü aktörler ve aktrisler de rol alıyor.

Üstelik bu, her karakter için benzersiz bir hikayeye sahip bir dizi, bu yüzden bu dizinin sosyal medyada trend olması şaşırtıcı değil.

Nonton Drama China Flight to You alt filmi (2022)

Gelecek vadeden bir sivil havacılık pilotu olan Saab Hindi ile Çin draması Flight to You’yu izleyelim (Fotoğraf Kaynağı: IMDb)

Ne için bekliyorsun? Hint esintileri taşıyan Çin draması Flight to You’yu izleyin (2022) şimdi. Çünkü hikaye çok iyi ve her karakterin farklı bir çatışması var.

Geleceğin sivil havacılık pilotu

Çünkü oyuncular çok iyi oynuyor. Hint esintileri taşıyan Çin draması Flight to You’yu izleyin (2022) uzayda daha da ilgi çekici hale geliyor ve gönülleri fethediyor.

Flight to You, Aralık 2022’de yayınlanan bir Çin drama dizisidir ve artık tüm bölümleri Viu’da izleyebilirsiniz.

Bu romantik komedi-drama dizisi, Mo Qing Yu’nun Yun Guo Tian Kung Ni Gu Xin adlı romanından uyarlanmıştır.

Sana uçmanın hikayesinin özeti

Eğer istersen Hint esintileri taşıyan Çin draması Flight to You’yu izleyin (2022) Özet Hikaye, Luzhou Havayolları uçuş görevlilerinin yaşamları ve günlük işlerinde karşılaştıkları çeşitli durumlar etrafında dönüyor.

Hevesli pilot Cheng Xiao (Tan Song Yun tarafından canlandırılıyor), kadınların hor görüldüğü ataerkil bir alanda gezinirken katı eğitmeni Gu Nanting (Wang Kai tarafından canlandırılıyor) ile başa çıkmayı öğrenmelidir.

Becerisine, gücüne ve yaratıcılığına güvenerek arkadaşlar edinir ve çevresine hızla uyum sağlar.

Sıkıcı iş talepleri

Hayat değiştiren çeşitli durumlarda ve acil durumlarda birlikte çalıştıkları için.

Gu Nanting, yalnızca Cheng Xiao’ya güvenmeye başlamakla kalmaz, aynı zamanda onun için hissettiği gibi onun için de hisseder.

Stresli işleri ve geçmiş hayaletleri, kaderin sonunda onları birbirlerine ve başarılı bir geleceğe götürmesine izin verebilir mi?

Gerçek hikayelerden ilham alındı

Flight to You draması, soğuk ve katı kaptanıyla çalışmak için mücadele eden hevesli bir sivil havacılık pilotuna odaklanan 12 gerçek hikayeden esinlenmiştir.

Aralarındaki kişilik farklılığından dolayı. Flight to You, Wang Kai, Tan Song Yun, Liu Chang ve diğerleri gibi popüler Çinli yıldızlar tarafından oynanır.

Onların hikayesi nedir? Bu Çin dizisindeki hikayenin heyecanını izleyin çünkü çok benzersiz ve diğer çoğu diziden farklı bir çatışma sunuyor.

İlgili aktörler

Bu dizinin oyuncuları:

– Gu Nanting rolünde Wang Kai

– Tan Song Yun, Cheng Xiao rolünde

– Nie Zhan rolünde Liu Chang

– Şarkının sözleri olarak Yan Zi Dong

Li Yu Hong rolünde Shao Yu Chi

– Xia Zhi olarak Bo Zicheng

– Ai Jia olarak Zhu Chi Chi

son söz

Eğer istersen Hint esintileri taşıyan Çin draması Flight to You’yu izleyin (2022), ardından resmi yayın platformunda canlı izleyin, tamam mı? Bu dramanın yapımında yer alan tüm taraflara zarar vermemek için.

En yeni parfüm ürünlerini arayanlarınız ve kafası karışan diğer kişiler için doğrudan Tokopedia’ya göz atın, lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın (Tokopedia).

İşte bu kadar ve bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz, bizi izlemeye devam etmeyi unutmayın Referans Haberler Filmler, diziler, drama, anime ve daha fazlası hakkında ilginç bilgiler almak için. Güle güle…