Özel güçlere sahip bir doktor olan Deity Sub Indo’nun (2023) Kokdu Sezonunu izleyin!

REFERRALNEWS.com – Hadi Hint altyazılı Kokdu Divinity sezonunu izleyin (2023) şimdi, çünkü çok ilginç bir hikayesi var ve aynı zamanda ünlü aktörler ve aktrisler rol alıyor.

Üstelik bu, her karakter için benzersiz bir hikayeye sahip bir dizi, bu yüzden bu dizinin sosyal medyada trend olması şaşırtıcı değil.

Nonton Kokdu Deity Alt Hint Sezonu (2023)

Özel güçlere sahip doktor Sub Indo ile Kokdu Season of Deity izleyelim (Fotoğraf Kaynak: IMDb)

Ne için bekliyorsun? Hint altyazılı Kokdu Divinity sezonunu izleyin (2023) şimdi. Çünkü hikaye çok iyi ve her karakterin farklı bir çatışması var.

Özel yetenekleri olan bir doktor

Çünkü oyuncular çok iyi oynuyor. Hint altyazılı Kokdu Divinity sezonunu izleyin (2023) uzayda daha da ilgi çekici hale geliyor ve gönülleri fethediyor.

Dizi aynı zamanda Alice, Back to the World, Beautiful Gong Shim, The Girl Who Smells ve diğer pek çok dizide de yapımcı olan Baek Soo Chan tarafından yönetildi.

Kokdu Season of Deity, Ocak 2023’te yayınlanacak Kore dizilerinden biridir ve 28 Ocak 2023 Cumartesi gününden itibaren VIU’da izleyebilirsiniz.

Kökdu Tanrı Mevsiminin Özeti

Eğer istersen Hint altyazılı Kokdu Divinity sezonunu izleyin (2023) Sinopsis Hikaye, geçmişte bir insan olarak yaşamış olan Kkok Du (Kim Jong Hyun) hakkındadır.

Tanrılar daha sonra onu ebedi bir orakçıya dönüştürdü, bu yüzden her 99 yılda bir insanların yaşadığı ölümlü dünyayı ziyaret etmek zorunda kaldı.

İnsanları zayıflıkları nedeniyle acımasızca cezalandırma görevi verildi.

En acımasız biçim

Guguk kuşu insanlardan nefret ederdi ve şimdi o en acımasız yaratık.

Bu kez insan dünyasına döndüğünde, Do Jinwoo adında umut verici bir kaderi olan genç bir doktorun vücuduna girer.

Do Jinwoo olduğunda, ruhları öbür dünyaya gönderme görevi verildi. Bu görev onun Han Gi-jeol (Im Soo Hyang) ile tanışmasını sağladı.

gizemli güç

Han Gi-jeol tıp fakültesinden mezun olmuş bir doktordur, ancak Güney Kore’de en alt sıralarda yer almaktadır.

Gye Jeol’un geçmişi biraz daha az umut verici. Ancak Kkok Du, Han Gye Jeol’un gizemli bir güce sahip olduğunu fark eder.

Kkok Du sonunda Gye Jeol’a yaklaşır. Gye Jeol’ün kaderi değişti mi?

İlgili aktörler

Bu dizinin oyuncuları:

– Kim Jong Hyun, Kook Do rolünü oynuyor

– Lim Soo Hyang, Han Gi rolünü oynuyor

– Jeol Kim Dasum, Tae Jung Won rolünü oynuyor

Ahn Woo Yeon, Han Chul rolünü oynuyor.

– Kim In Kwon, Ok Shin’i oynuyor

Cha Chong Hwa, Gak Shin’i oynuyor

– Choi Kwang Il, Kim Pil Soo rolünü oynuyor.

– Kim Young-woong, Jung-sik rolünü oynuyor

– Lee Jong-joon, Jung Yi-deon rolünü oynuyor

son söz

Eğer istersen Hint altyazılı Kokdu Divinity sezonunu izleyin (2023), ardından resmi yayın platformunda canlı izleyin, tamam mı? Bu dramanın yapımında yer alan tüm taraflara zarar vermemek için.

En yeni parfüm ürünlerini arayanlarınız ve kafası karışan diğer kişiler için doğrudan Tokopedia’ya göz atın, lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın (Tokopedia).

İşte bu kadar ve bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz, bizi izlemeye devam etmeyi unutmayın Referans Haberler Filmler, diziler, drama, anime ve daha fazlası hakkında ilginç bilgiler almak için. Güle güle…