ADVERTISEMENT
Uncategorized  

One Piece Live Action Ep 8’i Endonezce altyazılı izleyin, hikayenin sonunda gizemli bir figür hala havada asılı duruyor!

ADVERTISEMENT

Reklam

ADVERTISEMENT

RUJUKANNEWS.comOne Piece Canlı Aksiyon Bölüm 8’i İzle Indo sub, anime hayranlarını karşılamaya hazır popüler bir manga ve anime uyarlama serisidir.

Gelin, One Piece Live Action Ep 8’i Endonezce altyazılı izleyin

One Piece Canlı Aksiyon Bölüm 8'i İzle
One Piece Live Action Ep 8’i Endonezce altyazılı izleyin, hikayenin sonunda gizemli bir figür hala havada asılı duruyor! (fotoğraf kaynağı: imdb)

Fragmanlar One Piece Canlı Aksiyon Bölüm 8’i İzle Figürde Hasır Şapka Korsanlarını oluşturan Luffy ve Buggy ile Deniz Kralı Canavarı karakterleri yer almaktadır. Özeti merak mı ediyorsunuz? Gel aşağıya bak

Reklam

One Piece Live Action’ın hikayesinin özeti

One Piece Live Action, Luffy’nin çocukluğunda korsan olma mücadelesinin hikayesini anlatıyor.

Bir yetişkin olarak Hasır Şapka Korsanları adında bir takım kurmaya başladı.

Luffy’nin korsan olma hayalini gerçekleştirmek için meslektaşlarının yardımına başvurur.

Dizi ayrıca Luffy’nin Zoro, Nami, Usopp ve Sanji ile nasıl tanıştığını ve daha sonra Hasır Şapka takımına dahil ettiği kişileri de gösteriyor.

Luffy’nin geçmişini merak ediyor musun? Netflix’te izle, tamam mı?

son söz

İşte olay örgüsünün özeti, aktörler ve ilginç gerçekler One Piece Canlı Aksiyon Bölüm 8’i İzle 31 Ağustos Perşembe gününden itibaren yayınlanacak.

Giyim, elektronik vb. alanlardaki en son ürünleri ararken kafası karışanlar için doğrudan Shopee’ye göz atın, lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın (Alışveriş yapan kişi).

Şimdilik bu kadar, bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim, takip etmeyi unutmayın Referans Haberler Para kazanmak Bilgi Başkaları hakkında ilginç. Hoşçakal…

Reklam

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT