ADVERTISEMENT
Uncategorized  

Loki 2. Sezon 4. Bölüm Eng Sub, Loki ve Mobius’a Neler Oluyor?

ADVERTISEMENT

Reklam

ADVERTISEMENT

RUJUKANNEWS.com – Marvel Studios yakın zamanda hikayenin resmi özetini yayınladı Loki 2.Sezon 4.Bölüm izlehayranların çoklu evren konusuna dair merakını artırıyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) hayranları, ilk sezonun başarısından sonra Loki’nin maceralarının devam etmesini kesinlikle sabırsızlıkla bekliyor.

Reklam

Gelin, Loki 2. sezon 4. bölümü Endonezce altyazılı izleyin

Loki 2.Sezon 4.Bölüm izle
Loki 2. Sezon 4. Bölüm Eng Sub, Loki ve Mobius’a Neler Oluyor? (fotoğraf kaynağı: imdb)

Loki 2.Sezon 4.Bölüm izle Loki ve Mobius, zamanın akışını yeniden sağlama umuduyla birden fazla gerçekliği keşfederken, hikaye doğrudan birinci sezonun sonundan itibaren devam edecek.

Özet ayrıca bize Loki Sezon 2’deki hedefler ve yeni ve eski karakterler hakkında da fikir veriyor. Daha fazlasını aşağıda okuyun:

Loki’nin ikinci sezonunun özeti

özet Loki 2.Sezon 4.Bölüm izle Birinci sezonun sonunda Loki’nin Zaman Değişikliği Kurumu’ndaki (TVA) kaosa yakalandığı şok edici anı takip ediyor.

Mobius, Hunter B-15 ve bir dizi yeni ve geri dönen karakterle birlikte Loki, Sylvie’yi, Renslayer’ı, Miss Minutes’u ve özgür irade ve amaca sahip olmanın ne anlama geldiğine dair gerçeği bulmak için geniş ve tehlikeli çoklu evreni keşfedecek. .

Fatih Kang gerçekte kimdir?

Kang the Conqueror, He Who Remains veya diğer varyantlar özette yer almasa da Jonathan Majors hâlâ profil oyuncu listesinde yer alıyor. Loki 2.Sezon 4.Bölüm izleAktör yasal sorunlarla karşı karşıya olmasına rağmen.

Hiddleston, Wilson ve Majors’ın yanı sıra ikinci sezonda yer alan diğer aktörler arasında Sofia DiMartino, Gugu Mbatha Rao, Wunmi Musako, Eugene Cordero, Rafael Casale, Tara Strong, Kate Dickey, Liz Carr, Neil Ellis ve Huey yer alıyor. . Kwan.

Marvel Sinematik Evreninin en başarılı dizisi

Loki serisi, birden fazla evrende seyahat etmeyi içeren benzersiz hikayesi nedeniyle Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) en başarılı serilerinden biri haline geldi.

Önümüzdeki ikinci sezonla birlikte hayranların sunulan hikayelere daha da fazla kapılmaları ve Loki’nin karakterinin ilginç gelişimine tanık olmaları ümit ediliyor.

son söz

Loki 2.Sezon 4.Bölüm izle 6 Ekim 2023’te yayınlanacak ve Disney+ Hotstar’da satışa sunulacak.

Bu özetin yayınlanmasıyla birlikte hayranların daha heyecanlı olacağı ve God of Mischief’in giderek daha karmaşık ve gizemli bir çoklu evreni keşfeden heyecan verici yolculuğunu izlemeyi sabırsızlıkla bekleyeceği umuluyor.

Giyim, elektronik vb. alanlardaki en son ürünleri ararken kafası karışanlar için doğrudan Shopee’ye göz atın, lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın (Alışveriş yapan kişi).

Şimdilik bu kadar, bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim, takip etmeyi unutmayın Referans Haberler Para kazanmak Bilgi Başkaları hakkında ilginç. Hoşçakal…

Reklam

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT