ADVERTISEMENT
Uncategorized  

Jujutsu Kaisen 2. Sezon 14. Bölüm’ü Endonezce altyazılı, geçmiş ve Choso’nun zihnindeki anılarla izleyin!

ADVERTISEMENT

Reklam

ADVERTISEMENT

RUJUKANNEWS.comJujutsu Kaisen 2.Sezon 14.Bölüm izle Endonezya denizaltısının çıkış tarihi Anime Japan 2023 etkinliğinde açıklandı.

Bir Japon film yapım şirketi olan TOHO Animation, 25 Mart 2023’ten bu yana YouTube kanalında bir tanıtım videosu (PV) yayınlıyor.

Reklam

Gelin, Endonezya Altyazılı Jujutsu Kaisen 2. Sezon 14. Bölümünü izleyin

Jujutsu Kaisen 2.Sezon 14.Bölüm izle
Jujutsu Kaisen 2. Sezon 14. Bölüm’ü Endonezce altyazılı, geçmiş ve Choso’nun zihnindeki anılarla izleyin! (fotoğraf kaynağı: imdb)

Jujutsu Kaisen 2.Sezon 14.Bölüm izle Bu da Temmuz 2023’te eş zamanlı iki bölüm yani 24-26 bölüm olarak yayınlanacak. İkinci sezonun her bölümü 12 bölümden oluşuyor.

The Past and Memories on Choso’s Mind!, Jujutsu Kaisen 2. Sezon 14. Bölüm Endonezya Altyazılı İzle

Hikayenin özeti hakkında Jujutsu Kaisen 2.Sezon 14.Bölüm izle Gojo’nun geçmişini ve Shibuya olayının gidişatını anlatacak.

Merakla beklenen anime Jujutsu Kaisen Sezon 2, 6 Temmuz 2023’te Netflix dahil yayın platformlarında yayınlanacak.

Manganın iki yaylı uyarlamasında nasıl ilginç bir olay örgüsü sunulacak? Aşağıda Jujutsu Kaisen’in ikinci sezonunun özeti ve bu animenin yayınına ilişkin bazı önemli bilgiler yer almaktadır.

Jujutsu Kaisen Sezon 2’nin Özeti

İkinci bölüm Jujutsu Kaisen 2.Sezon 14.Bölüm izle “Gizli Yaratık Hikayesi” ve “Shibuya Olay Hikayesi”ni uyarlayacak.

Her ikisi de Usta Tengen’den Yıldız Plazma Gemisinin halefi olarak Riku Amanai’yi koruma görevi aldı.

Ayrıca “Shibuya Olayı” yayında, lanetli ruhlar ve lanetli kullanıcılardan oluşan bir ittifak ortaya çıkıyor ve Satoru Gojou’yu mühürlemeyi amaçlayan büyük bir olay planlıyor.

Birçok yeni karakter

Ayrıca Shouta Goshozono, animenin ilk sezonunun yönetmeni olarak Park Sunghoo’nun yerini aldı.

Satoru Gojo rolünde Yuichi Nakamura, Yuji Itadori rolünde Junya Enoki, Megumi Fushiguro rolünde Yuma Uchida, Nobara Kogisaki rolünde Asami Seto, Suguro Getou rolünde Takahiro Sakurai ve Iri Shoko rolünde Iya Endo sayılabilir.

Daha sonra diziye Toji Fushi-guro rolünde Takehito Koyasu, Riko Amanai rolünde Anna Nagase ve daha birçok yeni karakter tanıtılıyor.

Jujutsu Kaisen Bölüm 2 hakkında ilginç gerçekler

hakkında birkaç ilginç gerçek var Jujutsu Kaisen 2.Sezon 14.Bölüm izle Hintçe altyazısı aşağıda tam olarak açıklanmıştır.

1. Konu

Jujutsu Kaisen’in ilk sezonu, manga versiyonunun 55-64. bölümlerinden uyarlanan Painting of Death arkıyla sona erdi.

Bu arada Jujutsu Kaisen’in ikinci sezonunda Gojo’nun manganın 65-79. bölümlerini uyarlayan geçmiş hikayesi yer alıyor. Bu yayda hayranlar Gojo ve Ghetto’nun okul zamanlarındaki geçmişini görebilirler.

Sadece bu değil, ikinci sezon manganın 136-79. bölümlerinde tanıtılan Shibuya yayını da kapsayacak. Öyle görünüyor ki hayranlar Gojo’nun 2. Sezonda mühürlendiği anlara tanık olabilecekler.

2. En ilginç animasyon

Jujutsu Kaisen’in ikinci sezonunun ilk fragmanı da 25 Mart 2023’te MAPPA tarafından yayınlandı. Fragman önceki sezona göre daha iyi bir animasyon gösteriyor.

Hayranlar ayrıca Gojo Satoru ve Geto Suguro’nun gençlik performanslarını da izleyebilir. Bunun dışında birçok yeni karakter de tanıtıldı.

3. Uluslararası yayın Japonya’dan farklıdır

Ancak uluslararası hayranların bunu tam olarak ne zaman görebileceği henüz belli değil.

Uluslararası hayranların 2. Sezonu yalnızca 10 ve 11 Temmuz 2023 tarihlerinde izleyebilecekleri tahmin ediliyor.

son söz

Ancak Crunchyroll platformu Jujutsu Kaisen’i ilk sezon olarak yeniden yayınlarsa uluslararası hayranlar Jujutsu Kaisen 2.Sezon 14.Bölüm izle Japonya’da yayınlandıktan bir saat sonra.

Giyim, elektronik vb. alanlardaki en son ürünleri ararken kafası karışanlar için doğrudan Shopee’ye göz atın, lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın (Alışveriş yapan kişi).

Şimdilik bu kadar, bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim, takip etmeyi unutmayın Referans Haberler Para kazanmak Bilgi Başkaları hakkında ilginç. Hoşçakal…

Reklam

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT