Indosub ile Kore draması Born Again 2020’yi izleyin, enkarnasyondan sonra kader değişir!

ReferansHaberler.com – Hadi Kore dizisi Rebirth’ü izleyin 2020 artık Hintçe altyazılı çünkü çok ilginç bir hikayesi var ve ünlü aktörler ve aktrisler de bunda rol oynuyor.

Üstelik bu, her karakter için benzersiz bir hikayeye sahip bir dizi, bu yüzden bu dizinin sosyal medyada trend olması şaşırtıcı değil.

Born Again 2020 Kore Dramasını Hintçe altyazılı izleyin

Hadi Born Again 2020 Kore Dramasını Hintçe Altyazılı izleyelim Reenkarnasyondan Sonra Kaderde Değişiklikler (Fotoğraf Kaynak: IMDb)

Ne için bekliyorsun? Kore dizisi Rebirth’ü izleyin 2020 şu anda çünkü hikaye çok iyi ve her karakterin farklı bir çatışması var.

Enkarnasyondan sonra kaderdeki değişiklikler

Çünkü oyuncular çok iyi oynuyor. Kore dizisi Rebirth’ü izleyin 2020 daha ilginç ve yüreklere dokunan bir atmosfer olacak.

Ölü bir dedektif, sevgilisi ve eskiden aşık olan bir seri katilin hikayesini anlatan 2020’nin en yeni Kore dizisi.

Sonra 32 yıl sonra savcı, arkeolog ve tıp öğrencisi olarak yeniden doğdu.

Kore dizisi Rebirth’ün özeti

Eğer istersen Kore dizisi Rebirth’ü izleyin Sinopsis 2020, 1980’lerde ve bir kez daha reenkarnasyon ve kader yoluyla dahil olan 2 erkek ve 1 kadının hikayesini anlatıyor.

1980’lerde Kong Ji-cheol (Chang Ki-young), babası gibi bir iblis olma kaderini inkar eder. Cheon Jung Beom (Chang Ki Young) şu anda bir tıp öğrencisidir.

1980’lerde Jung Ha-Yeon (Jin Se-Yeon) genişlemiş kardiyomiyopatiden muzdariptir. “Ancient Future” kullanılmış kitapçının sahibidir.Günümüzde Jung Sa Bin (Jin Se Yoon) bir arkeoloji eğitmenidir.

Çözülmemiş gizemler

Bilinmeyen evcil hayvanları sıcak tutar ve hikayelerini anlar. İsimsiz kalıntıların gizemi ortaya çıktı.

1980’lerde Cha Hyung Bin (Lee Soo Hyuk) sadece bir kişiyi seven bir dedektiftir.

Şu anda, Kim Soo Hyuk (Lee Soo Hyuk) kalıtsal suç genine inanan bir savcıdır.

güven kaybı

Cheon Jung Beom, babasına Gong Ji Chul’a yaptıklarını itiraf ettirmeyi başardı.

Sonra ailesini ve evini terk etmeye karar verdi. Cheon Jung-beom, ailesini ve evini kaybetmesine rağmen rahatlamış hissetti.

Dizi, Jung Sa Bin’in (Jin Se Yoon) Cheon Jung Beom (Jang Ki Young) ile birlikte olmayı tercih ettiği mutlu sonla bitiyor.

İlgili aktörler

Bu dizinin oyuncuları:

– Jang Ki-young, Cheon Jung-beom rolünü oynuyor

– Jin Se Yoon, Jung Sa Bin’i oynuyor

– Lee Soo Hyuk, Kim Soo Hyuk rolünü oynuyor

– Kim Jong Nan, Jang Hye Mi rolünü oynuyor

– Choi Kwang Il, Cheon Seok-Tae rolünü oynuyor.

– Lee Seol, Baek Sang-ah rolünü oynuyor.

– Jang Won, Young Joo Indo’yu oynuyor

– Choi Dae Chul, Seo Tae Ha’yı oynuyor

– Cha Min Ji, kelimelerin sonunda Ji rolünü oynuyor.

Eğer istersen Kore dizisi Rebirth’ü izleyin 2020, sonra resmi yayın platformunda canlı izleyin, tamam mı? Bu dramanın yapımında yer alan tüm taraflara zarar vermemek için.

Ancak film veya dizi izlerken de doğru kıyafetleri giymelisiniz değil mi? İyi ve benzersiz bir Kore dizisi temalı kıyafet satın almak isteyenler için buradan satın alabilirsiniz (aksesuar satın al).

İşte bu kadar ve bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz, bizi izlemeye devam etmeyi unutmayın Referans Haberler Filmler, diziler, drama, anime ve daha fazlası hakkında ilginç bilgiler almak için. Güle güle…