Indo Sub ile Drakor Agency 8. Bölüm’ü izleyin, Go Ah In mutlu çünkü planı işe yarıyor!

hikaye çok iyi Drakor Agency 8. bölüm izle şu anda. Çünkü bu dizi, özellikle üst düzey aktörler ve aktrislerle ilginç bir çatışma sunuyor.

Drama Ajansı’nın planı 7 Ocak 2023’te JTBC’de yayınlanacak. Bu drakorun tüm hikayesini ve çatışmasını bilmek ister misiniz? Gelin, bu makaledeki incelemenin tamamını görün.

Drakor Agency 8.Bölüm’ü Indo altyazılı izleyin

Gelin Drakor Agency 8. bölümü Hintçe altyazılı izleyin, Go Ah In mutlu çünkü planı işe yaradı (Fotoğraf Kaynak: JTBC Drama)

ReferansHaberler.com – Hadi Drakor Agency 8. bölüm izle Indosub şimdi. Kore dizileri dünyasından uzun bir süre uzak kaldıktan sonra, Lee Bo Young sonunda geri döndü. Gecikmeye gerek yok, bu yazıda tam özeti görelim.

Bro Ah bu mutlu çünkü planı başarılı oldu

Hala merak ediyorsan gel Drakor Agency 8. bölüm izle Indosub şimdi. Çok heyecanlı ve çok özgün bir hikayesi olduğu için birçok sorunu da barındırıyor.

Drakor, bir reklam şirketinde çalışma deneyimine sahip olacak. Şirketin kendi sorunlarının yanı sıra entrikalarla dolu olacağı yer, böylece her karakter hikayede önemli bir rol oynar.

JTBC, Agency adlı en yeni Kore dizisini yayınladı. Bu dizide Lee Bo Young, Jo Seung Ha, Soon Naon, Han Joon Woo ve diğer birçok üst düzey aktör ve aktris rol alıyor.

Go Ah In rolünde Lee Bo Young

Aktris Lee Bo Young, Drakor Agency 2023’te Go Ah’ı oynayacak. Gu Ah, bir reklam ajansında çalışmaktadır ve bir aileden mahrumdur. O bile prestijli bir üniversiteden mezun değil.

Ancak Gu Ah, yoksulluk içinde yaşayamaz, bu yüzden mevcut işinde gerçekten başarı istiyor. So Gu Ah, rütbesini yükseltmek için her şeyi yapacaktır.

Choi Chang-soo rolünde Jo Seung-ha

Bu arada, Choi Chang’ı oynayacak Jo Seung-ha var, hadi Drakor Agency 8. bölüm izle Alt-Hintli Choi Chang en iyi üniversiteden mezun olmuştur ve bir reklam şirketinin planlama direktörü koltuğunda oturmaktadır.

Ancak Choi Chang’ın sorunu, Gu Ah’ın zorbalığıyla baş etmekte zorlanmasıdır. Öyle ki her gün inatçı ve yönetilmesi zor kadınlarla uğraşmak zorunda kalır.

Kang Han Na olarak Son Nayeon’un mesajları

hemen merak ederse Drakor Agency 8. bölüm izle Kaputun altında Kang Han Na’yı oynayacak olan Seon Nayeon var. Han Na, üçüncü nesil zenginler ve o zamanın en iyi etkileyicisi olarak bilinir.

Ancak, hem yetenek hem de konularda her zaman hafife alındı. Çünkü toplum onun zenginlerden biri olduğunu ve aynı zamanda güzel bir yüze sahip olduğunu bilir ve herkesi onun yeteneklerinden şüphe ettirir.

Drakor Ajans Planı toplam 16 bölüm olarak 7 Ocak 2023’te vizyona girecek. Daha sonra bu Kore dizisi her Cumartesi ve Pazar yayınlanacak, bu yüzden son bölümün yayınlanmasını bekleyin.

son söz

eğer merak ediyorsan Drakor Agency 8. bölüm izle JTBC’de her Cumartesi ve Pazar günü yayınlanan dizi, aslında tamamen özgün ve farklı bir hikaye sunuyor. Çünkü hikayenin özeti önce bir reklam şirketindeki hayatın arka planını alıyor.

Ancak film veya dizi izlerken de doğru kıyafetleri giymelisiniz değil mi? İyi ve benzersiz bir Kore dizisi temalı kıyafet satın almak isteyenler için buradan satın alabilirsiniz (aksesuar satın al).

İşte bu kadar ve bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz, bizi izlemeye devam etmeyi unutmayın Referans Haberler Filmler, diziler, drama, anime ve daha fazlası hakkında ilginç bilgiler almak için. Güle güle…