Indo Sub 2020 ile Çin draması Be With You’yu izleyin, Seninle aşkın anlamını buluyorum!

ReferansHaberler.com – Hadi Çin dizisi Be With You’yu Hintçe altyazılı izleyin Şimdi, çünkü çok ilginç bir hikayesi var ve tanınmış aktörler ve aktrisler de rol alıyor.

Üstelik bu, her karakter için benzersiz bir hikayeye sahip bir dizi, bu yüzden bu dizinin sosyal medyada trend olması şaşırtıcı değil.

Indo Sub 2020 ile Çin Draması Sizinle Olsun İzleyin

Indo Sub 2020 ile Çin draması Be With You izleyelim, Seninle aşkın anlamını buluyorum (Resim kaynağı: IMDb)

Ne için bekliyorsun? Çin dizisi Be With You’yu Hintçe altyazılı izleyin şu anda. Çünkü hikaye çok iyi ve her karakterin farklı bir çatışması var.

Aşkın anlamını seninle buldum

Çünkü oyuncular çok iyi oynuyor. Çin dizisi Be With You’yu Hintçe altyazılı izleyin Bu yüzden daha ilginç ve kalbin Joe tarafından ele geçirilmesini sağlıyor.

Be With You, Tencent Penguin Pictures tarafından üretilen son Çin dizisidir.

Dizide bir dizi ünlü Çinli sanatçı yer alıyor. Ji Xiaobing, Zhang Yaqin, Marcus Li, Kylie Zhou, Xiang Hao ve Yang Yu Tang dahil.

Sizinle Çin dramasının özeti

Eğer istersen Çin dizisi Be With You’yu Hintçe altyazılı izleyin Özet, Chi Nian (Zhang Ya Qin) ve Ji Yanshin’in (Ji Xiao Bing) ateşli aşk hikayesini anlatıyor.

Chi Nian, tutkulu, genç ve tam zamanlı bir karikatürist olan güzel bir kızdır.

Bir gün fikirleri ve yaratıcılığı tükendi. Malzemeleri elde etmek için Chi Nian, kadınlar arasında popüler olan yakışıklı bir usta olan Ji Yanxin ile görüşmeye karar verir.

Soğuk ve kibirli karakter

Bu profesör J’nin soğuk ve kibirli bir kişiliği var. Aslında bir üniversitede misafir olan ünlü bir mimardır.

Başlangıçta kendi komik hikayesi için ilham ve malzeme bulmayı amaçlasa da, Qi Nian bunun yerine Ji Yanxin’in hayatının derinliklerine dalar.

Tesadüfen, Profesör Ji Yanxin’in küçük erkek kardeşi Ji Ciqi (Marcus Li), Chi Nian’ın asistanı olur.

aşk hikayesi başlıyor

O sevimli bir genç adam. Zaman zaman J.C. kibirli ve meydan okuyan görünebilir, ancak genç bir adama göre çok yumuşak bir kalbi vardır.

Bu nedenle başlangıçta onu çocuk sanan Chi Nian, Ji Ciqi’nin onunla dalga geçmesinin ardından aldanmaya başladı.

Shao Zui (Shu Wei Hao) sevimli, olgun bir adamdır. Çekici bir görünümü var. Shao, Ji Yanxin’in iş ortağıdır.

İlişkileri iyi olacak mı?

Ji Yanxin ve Ji Siqi kardeşlerin dışında Chi Nian, yakışıklı ve olgun Shao Zui ile mücadele etmek zorundadır.

O çok düşünceli ve Chi Nian için her şeyi yapacak. Ji Yanxin, Chi Nian’dan hoşlanmaya başlayınca, Ji Ciqi ve Shao Zui duygularını geliştirir ve Chi Nian’dan onun kız arkadaşı olmasını ister.

İlgili aktörler

Bu dramanın oyuncuları:

– Ji Xiaobing, Ji Yanxin rolünü oynuyor

– Zhang Ya Qin, Chi Nian rolünü oynuyor

– Marcus Lee (Lee Mingde) Ji Cichy rolünü oynuyor.

– Shu Weihao, Shao Zui rolünü oynuyor

– Kylie Zhu (Zhou Kai-kai), Lu Qingwu rolünü oynuyor.

son söz

Eğer istersen Çin dizisi Be With You’yu Hintçe altyazılı izleyin, ardından doğrudan resmi akış platformunda izleyin, tamam mı? Bu dramanın yapımında yer alan tüm taraflara zarar vermemek için.

Ancak film ya da dizi izlerken buna uygun giyinmek gerekiyor değil mi? İyi ve benzersiz bir Kore dizisi temalı kıyafet satın almak isteyenler için buradan satın alabilirsiniz (aksesuar satın al).

İşte bu kadar ve bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz, bizi izlemeye devam etmeyi unutmayın Referans Haberler Filmler, diziler, drama, anime ve daha fazlası hakkında ilginç bilgiler almak için. Güle güle…