Farklı yaşlar için bir aşk hikayesi olan Indosub ile Kore draması Reunited Worlds 2017’yi izleyin!

ReferansHaberler.com – Hadi Kore dizisi Reunited Worlds’ü izleyin 2017 şimdi sub indo ile çünkü çok ilginç bir hikayesi ve ünlü aktörleri ve aktrisleri de var.

Reunited Worlds, her karakter için benzersiz bir hikayeye sahip bir dizidir, bu nedenle dizinin sosyal medyada trend olması şaşırtıcı değil.

Indo Sub ile Kore Draması Reunited Worlds 2017’yi izleyin

Farklı yaşlardan bir aşk hikayesi olan Kore dizisi Reunited Worlds 2017’yi izleyelim (Fotoğraf Kaynak: IMDb)

Ne için bekliyorsun? Kore dizisi Reunited Worlds’ü izleyin 2017, şimdi Hintçe altyazılı. Çünkü hikaye çok iyi ve her karakterin farklı bir çatışması var.

Yaş farkı aşk hikayesi

Çünkü oyuncular çok iyi oynuyor. Kore dizisi Reunited Worlds’ü izleyin 2017 Saab Hindistan daha ilginç ve iç açıcı oluyor.

Kore draması Reunited Worlds, Baek Soo Chan ve senarist Lee Hye Myung tarafından yönetildi.

Romantik bir fantastik drama dizisi olan Reunited Worlds, 18 yaşındaki bir erkek çocuk ile 31 yaşındaki bir kadının aşk hikayesini anlatıyor.

Kore Draması Reunited Worlds 2017’nin Özeti

Eğer istersen Kore dizisi Reunited Worlds’ü izleyin 2017 Indo Sub’un Özeti hayattaki birçok olayı anlatıyor.

Pek çok karışık duygu vardır ve birbiri ardına hissederiz, ne kadar tatlı ya da buruk olursa olsun kaçınılmaz olarak hissetmemiz gereken birçok karşılaşma ve ayrılık da dahil.

Ayrılık ne kadar zor olursa olsun, ölümle ayrılmak kadar ağır bir şey yoktur. Onu asla fiziksel olarak göremeyiz.

eski bir dostun hikayesi

Peki ya gerçekten sevdiğimiz birinden ölümle ayrıldıktan sonra, o kişi aniden hayatımızda yeniden belirirse? Biz ne yapacağız Bu olay Jung Jung Won’un başına geldi.

12 yıl önce, henüz lisedeyken Song Hye Sung adında bir erkek en yakın arkadaşı vardı. Jung Won ve Ha Sung o kadar yakınlar ki birbirlerini gerçekten önemsiyor ve seviyorlar.

Bir gece, Hae-sung’un doğum günüydü, Jung-won ve Hae-sung’un ailesi, Hae-sung için sürpriz bir parti vermeyi planladılar, ancak Hae-sung, parti hazırlıkları tamamlanmamışken onun hemen eve geleceğini aradı.

Çok ciddi sorunlara karışan

Jung-won, Hae-sung’dan okula gitmesini isteyerek ve Jung-won’un eşyalarını sanat odasında bırakarak Hae-sung’un gelişini geciktirmeye çalıştı.

Hae-sung okula geri döndü, sanat odasına vardığında Hae-sung, arkadaşının vücudundan ağır bir şekilde kanlar akarak orada yattığını görünce şok oldu, Hae-sung hemen bisikletini aldı ve yardım etmeye çalıştı, ama o üzgünüm.

Hatta Hae Sung bir arabaya çarptı ve olay yerinde öldü. Olaydan 12 yıl sonra, Jung Won ve diğer arkadaşları büyüdüğünde, Hae Sung aniden geri döndü.

İlgili aktörler

Reunited Worlds oyuncu kadrosu şöyle:

– Yeo Jin Go, Song Hae Sung rolünü oynuyor

– Lee Yoon Hee, Jung Jung Won rolünü oynuyor.

– Ahn Jae-Hyeon, Cha Min-Joon’u oynuyor

– Lee Si-un, Shin Ho-bang rolünü oynuyor.

– Kim Jin Woo, Cha Tae Hoon rolünü oynuyor.

– Kwak Dong Yeon, Song Hae Cheol’u oynuyor

– Kim Ga Eun, Sung Young In’i oynuyor

son söz

Eğer istersen Kore dizisi Reunited Worlds’ü izleyin 2017 Hintçe altyazılı, yani resmi akış platformunda canlı izleyin. Bu dramanın yapımında yer alan tüm taraflara zarar vermemek için.

Ancak film ya da dizi izlerken buna uygun giyinmek gerekiyor değil mi? İyi ve benzersiz bir Kore dizisi temalı kıyafet satın almak isteyenler için buradan satın alabilirsiniz (aksesuar satın al).

İşte bu kadar ve bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz, bizi izlemeye devam etmeyi unutmayın Referans Haberler Filmler, diziler, drama, anime ve daha fazlası hakkında ilginç bilgiler almak için. Güle güle…