Drakor Abyss Sub Indo Full Episodes 1-16, Romance & Fantasy Supplement’ı İzle!

ReferansHaberler.com – Hadi izlemek Drakor Uçurum Altında Hindistan tam dolu Bölüm 1-16 Şimdi, çok ilginç bir hikayesi ve en iyi oyuncuları olan en son Kore dizisi.

Abyss, Güney Kore’den baştan sona 16 bölümden oluşan romantik bir fantezi türü dramadır.

Drakor Abyss Sub Indo Full Bölüm 1-16 İzle

Gelin Drakor Abyss’i tam Hintçe altyazılı izleyin, aşk ve fantezi hikayeleri birbirini tamamlıyor (Fotoğraf Kaynağı: IMDb)

Ne için bekliyorsun? izlemek Drakor Uçurum Altında Hindistan tam dolu Bölüm 1-16 şu anda çünkü hikaye çok iyi ve diğer dizilerin çoğundan farklı.

Tamamlayıcı romantizm ve fantezi hikayeleri

Fantastik romantizm türü izlemek Drakor Uçurum Altında Hindistan tam dolu Bölüm Kore draması Abyss, gizemli bir ekmekle başlayan gerçek bir aşk hikayesini anlatıyor.

Görünüş, çirkin bir erkeği yakışıklı bir erkeğe dönüştürür ve bunun tersi, savcı olarak çalışan güzel bir kadından sıradan bir kadına dönüşür.

Drakor Abyss hikaye özeti

Eğer istersen izlemek Drakor Uçurum Altında Hindistan tam dolu Bölüm Sinopsis Gizemli bir balık çörek, güzel bir kadın savcı ve çirkin bir erkek savcının görünüşlerini tamamen değiştirmesiyle ilgili hikaye.

Savcı yakışıklı bir adamdan sıradan bir adama, çirkin bir adamdan yakışıklı bir adama dönüştü. Değişiklik nedeniyle savcı yaşananları araştırıyor.

Bu süreçte gerçek aşkı bulmuştur. İşinde iyi olan güzel bir savcı olan Park Bo-young’un canlandırdığı Ko Se-yeon adlı biriyle başlar.

Her şeyi değiştiren olay

Bir kaza geçirdi ve öldü. Gizemli Abyss Bread sayesinde Ko Se Yeon yeniden canlandı ama şimdi farklı bir görünüme sahip.

Ko Se-Yeon şimdi aynı görünüme sahip. Uçurumun gizemli ekmeği ölüleri diriltir ama onlar farklı bir görünüme bürünür.

Performansları morallerine bağlıdır. Ahn Hyo-Seop’un canlandırdığı Cha Min ise bir kozmetik şirketinin CEO’sudur. Zeki, alçakgönüllü ve iyi kalplidir.

gizemli uçurum ekmeği

Gizemli Uçurum Ekmeği sayesinde farklı bir görünümle hayat buldu. Şimdi güzel görünüyor.

Ko Se-Yeon, bir hukuk firmasında avukat olarak çalışmaya başlar. Cha Min, bir hukuk firmasında Ko Se Yoon için çalışmaya başlar.

Hikayenin devamını merak ediyorsanız hemen bu drama romantik fantastik türü izleyin. Çünkü çok özgün ve farklı bir hikaye sunuyor.

İlgili aktörler

Daha karanlık olan Abyss filminde yer alan aktörler şunları içerir:

– Park Bo-young, Koo Se-yeon rolünü oynuyor

– Ahn Hyo-Seop, Cha Min’in rolünü oynuyor

– Lee Seung-ji, Oh Young-chul rolünü oynuyor

– Lee Si-un, Park Dong-cheol rolünü oynuyor.

– Han Soo Hee, Jang Hee Jin rolünü oynuyor

– Kwon Soo Hyun, Seo Ji Wook rolünü oynuyor

– Yoon Yoo Sun, Eum Ae Ran rolünü oynuyor

son söz

Eğer istersen izlemek Drakor Uçurum Altında Hindistan tam dolu Bölüm 1-16, sonra resmi yayın platformunda canlı izleyin, tamam mı? Bu dramanın yapımında yer alan tüm taraflara zarar vermemek için.

Ancak film ya da dizi izlerken buna uygun giyinmek gerekiyor değil mi? İyi ve benzersiz bir Kore dizisi temalı kıyafet satın almak isteyenler için buradan satın alabilirsiniz (aksesuar satın al).

İşte bu kadar ve bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz, bizi izlemeye devam etmeyi unutmayın Referans Haberler Filmler, diziler, drama, anime ve daha fazlası hakkında ilginç bilgiler almak için. Güle güle…