Dimensity 9200 çipli ilk amiral gemisi olan Vivo X90, Endonezya’da resmi olarak piyasaya sürülmeye hazır!

Vivo kısa süre önce en son amiral gemisi ürününü piyasaya sürdü, özellikle değilse Vivo X90 hanedan Bu akıllı telefon, özellikle bütçesi kısıtlı olan kişiler için gerçekten satın almaya değer çeşitli ilginç özelliklere sahip olma ayrıcalığına sahiptir.

Bununla birlikte, çoğu kişi hala HP’nin avantajlarının neler olduğunu soruyor. Vivo X90 serisi bu mu? Ayrıca bu Vivo amiral gemisi de Dimensity 9200 yonga seti ile donatılmış, ilginç değil mi? Hadi, aşağıdaki incelemeye göz atın.

Dimensity 9200 yonga seti ile Vivo X90’ın resmi tanıtımını görün

(Fotoğraf kaynağı: Vivo) Dimensity 9200 yonga seti ile Vivo X90

ReferansHaberler.com Son çıkan Vivo X serisi cep telefonu, oldukça yüksek teknik özellikleri nedeniyle yerli oyunseverleri yanıltmayı başarmış gibi görünüyor. Tam dolu. En son HP Vivo X serisinde bulunan özelliklerin yanı sıra, herkesin onu satın almasını sağlayacak.

İster günlük kullanım için ister Genshin Impact gibi ağır oyunlar için olsun, her şey yüksek ayarlarda ezilebilir. Nasıl satın almak istersiniz? Cep telefonu Bu son Vivo X90? Marja News, bu en yeni akıllı telefonun teknik özelliklerini ve fiyatını paylaşıyor.

Vivo X90 özellikleri

En yeni HP Vivo X serisi, bazı oldukça harika özellikler sunduğu için şaka olmayan teknik özelliklere sahiptir. Aslında, dolaşan birçok inceleme ve ilgili bilgi var. Cep telefonu Bunun çok olumlu bir etkisi var, bu nedenle İnternet kullanıcılarının coşkusunun da yüksek olması şaşırtıcı değil.

Vivo X90’ın tüm özellikleri aşağıdaki gibidir:

Ekran: 6.7 inç AMOLED

Çipset: MediaTek Boyut 9200 (4nm)

RAM ve dahili hafıza: 128 GB 8 GB RAM, 256 GB 8 GB RAM, 256 GB 12 GB RAM, 512 GB 12 GB RAM

SIM kart: iki nano SIM kart

Ön kamera: 32 megapiksel geniş

Arka kamera: 50 MP geniş, 12 MP ultra geniş, 12 MP telefoto

İşletim sistemi: Android 13

Kullanıcı Arayüzü: Funtouch (Global), Origin OS 3 (Çin)

Pil: 4810 mAh, 120W hızlı şarjı destekler.

Diğer özellikler: parmak izi (ekranın altında, optik), NFC

Renk: siyah, kırmızı, mavi

akıllı telefonlar son HP Vivo X80 gsmarena incelemesi çok iyi. Yani bu cep telefonu gerçekten satın almaya değer, temelde en yeni Dimensity yonga setine sahip en yeni Vivo X serisi cep telefonunu satın aldığınıza pişman olmayacaksınız.

Vivo X90 fiyatı

Her bölgeye göre fiyatın farklı olduğu doğrudur ama piyasa böyledir.

Vivo X90’ın resmi fiyatı:

1. 8/256GB versiyonuna gelince, yaklaşık 11 milyon IDR’ye satılacak.

2. 12/256GB versiyonu için yaklaşık 12,5 milyon IDR’ye satılıyor.

3. 512/12GB versiyonuna gelince, yaklaşık 13 milyon IDR’ye satılacak.

Çünkü çok ilginç özellikler de sunuyor. Cep telefonu Vivo X90’ın sunduğu fiyat ve teknik özellikler çok iyi ve bu cep telefonu, özellikle kısıtlı bir bütçeye sahip olanlar için gerçekten satın almaya değer.

için bile akıllı telefonlar Vivo X90 gsmarena’nın en yeni ürünü, ister YouTube incelemecilerinden ister gadget severlerden çok iyi yorumlar alıyor. Makul bir paranız varsa, bir göz atmaya çalışmaktan zarar gelmeyebilir. Özellikler Ve kim bilir, satın almakla ilgilenen fiyat.

son söz

X serisinin Pro sürümünün yayınlanmasına ek olarak, Vivo markası bir normal sürüm daha yayınladı (Pro kelimesi olmadan). Sunulan özellikler Pro sürümü kadar yüksek olmasa da Vivo X90, 2022 ortalarında satın alabileceğiniz önerilen gadget’lardan biri olabilir.

Evet, şarj cihazı, telefon kılıfı, termal cam, LCD, kullanılmış pil, adaptör gibi akıllı telefon aksesuarlarını satın almak isteyenler aşağıdaki linkten satın alabilirler (alışveriş mağazası).

Her zaman haberdar olun Referans Haberler Teknoloji, gadget’lar, dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlasıyla ilgili en son haberler için yakında görüşürüz, tamam mı?