Bir webtoon uyarlaması olan Indo Sub Sub ile 2016 Kore draması Paneer in the Trap’i izleyin!

ReferansHaberler.com – Hadi izlemek Gösteri Kore peynirler bu doğrudan nesne için parçacık tuzak 2016 şimdi sub indo ile çünkü çok ilginç bir hikayesi ve içinde ünlü aktörler ve aktrisler var.

Cheese in the Trap, her karakter için benzersiz bir hikayeye sahip bir dizidir, bu nedenle dizinin sosyal medyada trend olması şaşırtıcı değil.

Indo Sub ile Dam 2016’da Kore draması Paneer’ı izleyin

Web dizisinin uyarlaması olan Kore dizisi Cheese in the Trap 2016’yı Hintçe altyazılı izleyelim (fotoğraf kaynağı: IMDb)

Ne için bekliyorsun? izlemek Gösteri Kore peynirler bu doğrudan nesne için parçacık tuzak 2016 şimdi Hindistan altında. Çünkü hikaye çok iyi ve her karakterin farklı bir çatışması var.

Web sitenizden alınan dizi

Çünkü oyuncular çok iyi oynuyor. izlemek Gösteri Kore peynirler bu doğrudan nesne için parçacık tuzak Sub Indo 2016, alanıyla daha ilginç hale geliyor ve kalbi ele geçiriyor.

Chese In The Trap, Soon Ggi’nin aynı isimli webtoonunun drama uyarlamasıdır.

Dizi, üniversite öğrencilerinin benzersiz aşk hikayelerinin yanı sıra ilişkilendirilebilir hayatlarını anlatan popüler bir webtoon’dan bir hikayeye dayanıyor.

Tuzaktaki Kore drama peynirinin özeti

Eğer istersen izlemek Gösteri Kore peynirler bu doğrudan nesne için parçacık tuzak 2016 Hintçe altyazılı Özet Seçkin bir işletme öğrencisi olan Hong Seol (Kim Go Eun), bir sömestr tatilinden sonra üniversitesine yeni dönmüştür.

Seol kampüse döndüğünde, bölümün en iyi çalışanlarından biri olan Yoo Jung (Park Hae Jin) ile tanışır. Bu son sınıf öğrencisi, askerliğini tamamladıktan sonra kampüse yeni dönmüş ve kuvvete katılmıştır.

Yoo-yong, zengin, yakışıklı, arkadaş canlısı ve kibar popüler bir öğrencidir. Bu nedenle birçok kişi onunla arkadaş olmak ister.

beklenmedik karşılaşma

Hong Seol, sınıf arkadaşları ve bazı yaşlılar bir restoranda toplandığında, Hong Seol, Yoo Jung’u rahatsız eden bir şey görür.

Yoo Jung, insanları umursuyormuş gibi davranıyor ama gerçekte soğuk, manipülatif ve herkesi kontrolü altında tutmak istiyor gibi görünüyor.

Ve Hong Seol, Yoo Jung’un, Hong Seol’un Yoo Jung’un karanlık tarafının farkında olduğunu bildiğini ve Yoo Jung’un ondan nefret ettiğini düşündüğünü düşünüyor. O günden sonra başına birçok kötü şey gelir ve Hong Sol, Yoo Jung’dan şüphelenmeye başlar.

İlgili aktörler

Cheese in the Trap dizisinin oyuncuları:

– Yoo Young-soo rolünde Son Byung-ho (baba)

– Ahn Kil Kang, Hong Jin Tak (Baba) rolünde

– Yoon Bok, Kim Young Hee (anne) rolünde

– Kim Hye Chan, Hong Joon (Kardeş) rolünde

– Yoon Ye Joo, Kang Ah Young rolünde

– Kim Hye Ji, Lee Da Young rolünde

– Min Soo’nun oğlu olarak Yoon Ji Won

– Oh Hee Joon, Ha Jae Woo’yu oynuyor

son söz

Eğer istersen izlemek Gösteri Kore peynirler bu doğrudan nesne için parçacık tuzak Indo sub ile 2016, yani resmi yayın platformunda canlı izleyin tamam mı? Bu dramanın yapımında yer alan tüm taraflara zarar vermemek için.

Ancak film ya da dizi izlerken buna uygun giyinmek gerekiyor değil mi? İyi ve benzersiz bir Kore dizisi temalı kıyafet satın almak isteyenler için buradan satın alabilirsiniz (aksesuar satın al).

İşte bu kadar ve bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz, bizi izlemeye devam etmeyi unutmayın Referans Haberler Filmler, diziler, drama, anime ve daha fazlası hakkında ilginç bilgiler almak için. Güle güle…