Bir patron ve sekreterinin aşk hikayesi Indo Sub 2021 ile Tayland dizisi Oh My Boss’u izleyin!

ReferansHaberler.com – Hadi Tay draması Oh My Boss’u Indo altyazılı izleyin Şimdi, çünkü çok ilginç bir hikayesi var ve tanınmış aktörler ve aktrisler de rol alıyor.

Üstelik bu, her karakter için benzersiz bir hikayeye sahip bir dizi, bu yüzden bu dizinin sosyal medyada trend olması şaşırtıcı değil.

Thai Draması Oh My Boss Indo Sub 2021 akışını izleyin

Indo Sub 2021, The Love Story of the Boss and His Sekreteri ile Tayland draması Oh My Boss’u izleyelim (Fotoğraf Kaynağı: IMDb)

Ne için bekliyorsun? Tay draması Oh My Boss’u Indo altyazılı izleyin şu anda. Çünkü hikaye çok iyi ve her karakterin farklı bir çatışması var.

Patron ve sekreterinin aşk hikayesi

Çünkü oyuncular çok iyi oynuyor. Tay draması Oh My Boss’u Indo altyazılı izleyin Bu yüzden daha ilginç ve kalbin Joe tarafından ele geçirilmesini sağlıyor.

Tay draması Oh My Boss, LINE TV’de de izlenebilir ve GMM TV’nin YouTube kanalında ücretsiz olarak İngilizce altyazılıdır.

Güzel sanatçı Mook Worranit Thawornwong ve aktör Luke Ishikawa Plowden ana karakterlerdir.

Tayland draması Oh My Boss’un özeti

Eğer istersen Tay draması Oh My Boss’u Indo altyazılı izleyin Özet: Noom Nim (Mook Worranit Thawornwong) güzel ve inatçı bir kızdır. İki erkek kardeşin en küçüğüdür.

Ağabeyine güvenilemezdi, bu yüzden ne isterse yapmak zorundaydı.

Birçok yerde part-time çalıştı. Bir zamanlar, sadece iyi bir iş buldu. Bu yüzden arkadaşlarıyla bir kafede bu güzel haberi kutlamaya çalışır.

beklenmedik karşılaşma

O gece kafede hiç tanımadığı yakışıklı bir adamla tanışır. Oğlan ondan etkilenmişti. İkisi arasında yanlış anlaşılmalar da dahil olmak üzere birçok şey oldu.

Bu adamın adı Akitsuki Koji’dir (Luke Ishikawa Plowden). Ayrıca Noom Nim’i eve götürür. Arabadayken, Nom Nim ilk öpücüğünü alır.

1 ay geçti, ikisi de birbirini tekrar gördü. Akitsuki Koji adlı bir yabancının, çalıştığı yeni şirketin genç CEO’su olduğu ortaya çıkar. Yakışıklı bir CEO’nun yüzü. Ama o gece olanları hatırlamıyor gibiydi.

İlgili aktörler

Bu dramanın oyuncuları:

– Knomjean Kullamas Limpawutivaranon, Rena’yı oynuyor

Ohmi Ryota, Hasoube rolünü oynuyor

– Foi Patara Xangkol, Mark rolünü oynuyor

– Kapook Phatchara Thabthong, Finn’i oynuyor

– Punpop, Sitang Ploy oynuyor

– Mike Chinarat Siriphongchawalit, Kami’yi oynuyor

– Oyunda Nanan Phakjira Kanrattanasoot

– Ampere Suttatip Wutchaipradit, Goong Ging rolünü oynuyor

– Na Thanaboon Wanlopsirinun, Minei rolünü oynuyor

– Yourboy Nureee, Nom Nim’in arkadaşı Papi’yi oynuyor

– Nancy Darina Boncho, Nom Nim’in arkadaşı Mio’yu oynuyor

– McJirakit Tavernwong, Nom Nim’in kardeşi Nat’ı oynuyor

– Kodama Haruka, Miyakawa Azuki’nin rolünü oynuyor

son söz

Eğer istersen Tay draması Oh My Boss’u Indo altyazılı izleyin, ardından doğrudan resmi akış platformunda izleyin, tamam mı? Bu dramanın yapımında yer alan tüm taraflara zarar vermemek için.

Ancak film ya da dizi izlerken buna uygun giyinmek gerekiyor değil mi? İyi ve benzersiz bir Kore dizisi temalı kıyafet satın almak isteyenler için buradan satın alabilirsiniz (aksesuar satın al).

İşte bu kadar ve bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz, bizi izlemeye devam etmeyi unutmayın Referans Haberler Filmler, diziler, drama, anime ve daha fazlası hakkında ilginç bilgiler almak için. Güle güle…